Team

Iedere dag staat er voor u een team van specialisten klaar om stap voor stap het transport van uw paard te organiseren. De meeste teamleden hebben al jaren ervaring in de paardenwereld, terwijl anderen eerder gespecialiseerd zijn in de logistieke sector. Een combinatie van deze twee zorgt voor een vlotte samenwerking zodat uw paard snel en efficiënt van de ene stal naar de andere getransporteerd kan worden.


Lieselot Hamerlinck
CEO
lieselot@ehs.be


Filip Vande Cappelle
Oprichter



Anna Gance-Kubik
CEO EHS France
info@ehs.fr


Krist Tanghe
CFO
krist@ehs.be


An Minsaer
COO
an@ehs.be
+32 50 32 51 30

Caroline Calcagnini
CCO
caroline@ehs.be


Hover Image
Anaïs Girardon
anais@ehs.fr
+33 6 71 65 21 45

Axelle Janssens
Sales & Marketing Coordinator
axelle.j@ehs.be
+32 50 45 15 69

Laurence Loosvelt
Kwaliteitsverantwoordelijke + Export Manager
laurence@ehs.be
+32 50 45 15 61

Koenraad Beuselinck
Operationeel Verantwoordelijke export
koenraad@ehs.be
+32 50 32 51 39

Beaudine Asaert
Operationeel Verantwoordelijke export
beaudine@ehs.be
+32 50 32 51 33

Tibo Vande Cappelle
Operationeel + Kwaliteitsmedewerker
tibo.vdc@ehs.be
+32 50 45 15 65

Thibaut Deleersnyder
IT Manager
thibaut@ehs.be


Tatjana Tanghe
Operationeel Verantwoordelijke Import & Personeelsverantwoordelijke
tatjana@ehs.be
+32 50 45 15 63

Axelle Van Lerberghe
Import Manager
axelle@ehs.be
+32 50 32 51 32

Raquel Schiltz
Junior Operations Manager
raquel@ehs.be
+32 50 45 15 68

Ine Michiels
Onthaal & Administratief Medewerkster
ine@ehs.be


Eva Vervaeke
Junior Operations Manager
eva@ehs.be
+32 50 32 51 35

Annick Vermeersch
Algemene Support
annick@ehs.be


Patsy Gardin
Office stable planning & administration
patsy@ehs.be


Julie Martijn
Boekhouding & algemene ondersteuning
julie@ehs.be


Dorine Bruggeman
Conciërge after hours

+32 471 354929

Raani Budenaerts
Stal coördinator



Jade Vandenbroecke
Junior Stable Coördinator



Anthony Dumon
Stable Assistant
info@ehs.be


Joyce Debbaut



Fleur Jacxens



Jantje D'hondt
Vrachtwagenchauffeur



Jelle De Laere
Vrachtwagenchauffeur



Jurgen Haest
Vrachtwagenchauffeur



Carine Visser
Vrachtwagenchauffeur