Team

Iedere dag staat er voor u een team van specialisten klaar om stap voor stap het transport van uw paard te organiseren. De meeste teamleden hebben al jaren ervaring in de paardenwereld, terwijl anderen eerder gespecialiseerd zijn in de logistieke sector. Een combinatie van deze twee zorgt voor een vlotte samenwerking zodat uw paard snel en efficiënt van de ene stal naar de andere getransporteerd kan worden.


Filip Vande Cappelle
Oprichter & CEO



Anna Gance-Kubik
CEO EHS France
info@ehs.fr


Krist Tanghe
CFO
krist@ehs.be


An Minsaer
COO
an@ehs.be


Caroline Calcagnini
CCO
caroline@ehs.be


Francine Vantorre
PR + Sales Verantwoordelijke
francine@ehs.be


Laurence Loosvelt
Kwaliteitsverantwoordelijke + Export Manager
laurence@ehs.be


Koenraad Beuselinck
Operationeel Verantwoordelijke export
koenraad@ehs.be


Beaudine Asaert
Operationeel Verantwoordelijke export
beaudine@ehs.be


Tibo Vande Cappelle
Operationeel + Kwaliteitsmedewerker
tibo.vdc@ehs.be


Thibaut Deleersnyder
IT Verantwoordelijke export
thibaut@ehs.be


Tatjana Tanghe
Operationeel Verantwoordelijke Import & Personeelsmedewerkster
tatjana@ehs.be


Axelle Van Lerberghe
axelle@ehs.be


Ine Michiels
Onthaal & Administratief Medewerkster
ine@ehs.be


Eva Vervaeke
eva@ehs.be


Annick Vermeersch
Personeelsverantwoordelijke + Algemene Support
annick@ehs.be


Patsy Gardin
Office Manager
patsy@ehs.be


Julie Martijn
UK Exports + Transport planner
julie@ehs.be


Silke Heinderson
Stable Supervisor



Dorine Bruggeman
Conciërge after hours

+32 471 354929

Raani Budenaerts
Stalmedewerkster



Anthony Dumon
Stable Assistant
info@ehs.be


Jantje D'hondt
Vrachtwagenchauffeur



Jelle De Laere
Vrachtwagenchauffeur



Jurgen Haest
Vrachtwagenchauffeur



Carine Visser
Vrachtwagenchauffeur