Team

Iedere dag staat er voor u een team van specialisten klaar om stap voor stap het transport van uw paard te organiseren. De meeste teamleden hebben al jaren ervaring in de paardenwereld, terwijl anderen eerder gespecialiseerd zijn in de logistieke sector. Een combinatie van deze twee zorgt voor een vlotte samenwerking zodat uw paard snel en efficiënt van de ene stal naar de andere getransporteerd kan worden.


Filip Vande Cappelle
President

Download vCard

Patrick Schotte
General Manager
patrick@ehs.be
Download vCard

Krist Tanghe
Finance Manager
krist@ehs.be
Download vCard

Francine Vantorre
PR + Sales Manager
francine@ehs.be
Download vCard

An Minsaer
Operations Manager: Japan + South-Africa + Brazil + China
an@ehs.be
Download vCard

Bruce Hillewaert
Operations Manager: Egypt + USA + Mexico
bruce@ehs.be
Download vCard

Beaudine Asaert
Assistant Operations Manager
beaudine@ehs.be
Download vCard

Koenraad Beuselinck
Export Manager
koenraad@ehs.be
Download vCard

Thibaut Deleersnyder
Assistant Operations Manager
thibaut@ehs.be
Download vCard

Tatjana Tanghe
HR + Import Manager + Export Canada
tatjana@ehs.be
Download vCard

Annick Vermeersch
HR + General Support
annick@ehs.be
Download vCard

Patsy Gardin
Office Assistant
patsy@ehs.be
Download vCard

Lies Rottiers
Stable Manager
lies@ehs.be
Download vCard

Stefaan Baele
Blacksmith + Concierge + Driver

Download vCard

Stijn Stronk
Stable Manager

Download vCard

Bent Van Eeghem
Stable Assistant

Download vCard

Jantje D'hondt
Driver

Download vCard

Carine Visser
Driver

Download vCard

Michaël Van Veirdeghem
Driver

Download vCard